ביטוח

ביטוח מנהלים הכולל גם אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות הם שני מוצרי יסוד שחייבים לשקול בבואנו לתכנן ולבנות את התוכנית הכלכלית לנו ולמשפחה. אשכולות תכנון פיננסי ופנסיוני מתמחה בבחירה והתאמה של ביטוחים תוך ראייה כוללת של צרכי המשפחה, בחינת היבטי סיכון ומיסוי ושילוב פוליסות הביטוח בתוכנית כוללת של תכנון פיננסי ופנסיוני.

השותפות שלנו עם חברות הביטוח המובילות בשוק מאפשרת לנו לספק לך מוצרי ביטוח יעילים ומשתלמים כך שתוכל להיות רגוע ולדעת שאתה מכוסה בצורה האופטימלית ביותר.

ביטוח מנהלים

רמת החיים שלנו ושל משפחתנו נקבעת על ידי פרמטרים שונים, בראשם ההכנסה של המפרנסים במשפחה. אך בשוק המשתנה תדיר, כבר אין הבטחה להכנסה קבועה ואף צומחת לאורך שנים, צרכי השוק המשתנים כופים לעתים שינויי קריירה המשפיעים על היקף ההכנסה. במקרים פחות נעימים, גם מחלה ומוות של אחד המפרנסים לא עלינו, עשויה לשנות בצורה דרסטית את הכנסת המשפחה ולהשפיע על רמת החיים.

ביטוח מנהלים טוב יכול לעזור למתן את השפעת השינויים הללו ולשמר את רמת החיים לה אנו רגילים.

ביטוח מנהלים הוא ביטוח פנסיוני של עובדים שכירים ומנהלים. זהו אפיק חיסכון, המיועד להוות חלק מהתשלום הפנסיוני בגיל הפרישה, אך יתרונו בכך שניתן לכלול בו גם ביטוח למקרה מוות וביטוח לאובדן כושר עבודה.

ביטוח למקרה מוות ו/או אובדן כושר עבודה

אף אחד מאיתנו אינו רוצה לחשוב על מוות שלנו או אובדן כושר עבודה . אך למרות שכולנו נתונים לחסדי הגורל, אנו יכולים לדאוג לפחות שמי שנשאר מאחור לא יצטרך להתמודד עם קשיים כלכליים בנוסף לצער ולאבל המתלווה לאירוע כזה.

מטרתו של ביטוח למקרה מוות הוא להבטיח תמיכה כלכלית למשפחה גם לאחר מותו אחד המפרנסים. בכך הוא מאפשר למשפחה לשמור על עצמאות ולהימנע משימוש בחסכונות שנצברו בעמל רב.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות כולל כיסויים משמעותיים לכל המשפחה כמו תרופות, השתלות, ניתוחים, ביטוח תאונות אישיות, שירותים אמבולטוריים, מחלות קשות, שיקום ועוד.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי מהווה את אחד הנכסים העיקריים לגיל השלישי. הכיסוי יכול להיות כהשלמה לקופת חולים, ככיסוי מקביל, או כפוליסה פרטית ללא תלות במערכת הבריאות הציבורית.

Comments are closed.