פנסיה ופרישה

פנסיה - אשכולות תכנון פיננסי ופנסיוני

מיקסום השקעות פנסיוניות

פנסיה היא שם כולל למגוון כלים פיננסיים לחיסכון ארוך טווח הנפדה בזמן הפרישה. רוב האנשים אינם מודעים למורכבות הנושא, אך ייעוץ של מומחה הבוחן את מכלול ההשקעות הפנסיוניות עשוי לחסוך לך כסף רב.

פוליסות פנסיוניות מכילות בתוכן אפיקי חיסכון מסוגים שונים הדורשים ניהול והתייחסות שונה. לפני בחירת מסלול פנסיוני כדאי לבדוק היטב את היתרונות, החסרונות והעלויות בכל אפיק מול המטרות והיעדים שלך.

באשכולות תכנון פיננסי ופנסיוני אנו מנהלים ומייעצים לגבי המסלולים הפנסיונים השונים, הן בהיבטי סיכון, והן בהיבטי מיסוי ורווח:

  • פוליסות פיננסיות
  • קרנות פנסיה חדשות
  • קרנות פנסיה וותיקות
  • קרנות פנסיה משלימות
  • פנסיה תקציבית

לאשכולות תכנון פיננסי ופנסיוני יחסי שותפות עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בשוק, המאפשרים לנו להפחית את עלויות הניהול ולמקסם את היתרונות של האפיקים השונים עבורך.

תכנון פרישה

כולנו מגיעים ליום הזה שבו מניחים את הקריירה מאחור וממשיכים הלאה לחיים של פרישה. בתקופת הפרישה אנו יכולים ליהנות סוף סוף ממה שהשגנו ולקצור את פירות השנים הרבות של השקעה ועבודה.

תהליך תכנון הפרישה כולל היבטים רבים, בחינת הפוליסות והביטוחים הקיימים, שיקולי מיסוי, מזעור סיכונים, התחייבויות קיימות של הלקוח ופירוט הדרישות הפיננסיות לשימור רמת החיים של הלקוח ומשפחתו.

בסופו של התהליך נבנית תכנית פרישה כוללת המפרטת אילו נכסים לממש ואילו לשמר, תוך מזעור חבות המס והסיכון. נבנה אתכם תכנית שתאפשר לכם ליהנות מתקופת הפרישה שלכם ללא דאגות.

Photo: Retirement On The Beach, by Ken Teegardin, Flickr, modified, used under Creative Commons rights. Front page photo: Grandmother Blog Image, by U.S. Department of Agriculture, Flickr, modified, used under Creative Commons rights.

Comments are closed.